مطالب مرتبط
چرخ‌دستی یا ترولی چیست؟
۳۵۰۰

چرخ‌دستی یا ترولی چیست؟

به چرخ دستی که برای حمل وسایل کوچک در رستوران ها، سالن های پذیرایی، هتل، بیمارستان و .... استفاده می شودترولی میگویند. این وسیله به دلیل داشتن وزن سبک و با وجود چهار چرخ روان براحتی حرکت و وسایل را با سرعت بالایی منتقل می کند.

ویژگی های یک پیش خدمت رستوران
۶۰۶

ویژگی های یک پیش خدمت رستوران

معمولا رفتار پیش‌خدمت‌ها و گارسن‌های یک رستوران تاثیر زیادی بر رضایت مشتری از آن رستوران دارد. طرز برخورد، نحوه سرویس‌دهی، سبک گفتار و کردار و پوشش گارسن‌ها در هر رستورانی مورد توجه قرار می‌گیرد و هر چه این نکات بهتر و بی‌نقص‌تر باشد، مشتری غذای سفارش داده شده را با رغبت بیشتری میل خواهد کرد و در آخر با طیب خاطر از رستوران بیرون میرود.

راه هایی  برای افزایش فروش رستوران و فست فود
۷۵۶

راه هایی برای افزایش فروش رستوران و فست فود

با شروع فصل بهار و آغاز سال نو فرصت مناسبی برای خانواده ها مهیا میشود که به شهرهای دیگر سفر کنند . شهرهایی که جاذبه های گردشگری بیشتری دارند در تعطیلات نوروز جمعیتشان افزایش پیدا میکنند و این فرصت مناسبی را برای رستوران ها و فست فودها آماده میکند تا به جذب بیشتر سهم خود از بازار گردشگران اقدام کنند.

نکات مهم در راه اندازی رستوران و فست فود
۶۲۰

نکات مهم در راه اندازی رستوران و فست فود

در ابتدا بایدشما سرمایه و بودجه ی اولیه ی خود را مشخص کرده و بقیه موارد را بر این اساس برنامه ریزی کنید. با تعیین بودجه ی اولیه شما به راحتی می توانید میزان هزینه ها و همچنین میزان سود آوری این کسب و کار راتخمین بزنید.

چیدمان میز در رستوران
۱۲۱۸

چیدمان میز در رستوران

همه میدانیم که چیدمان میز در رستوران ها یکی مهم ترین و اساسی ترین عوامل موفقیت یک رستوران است. در این مقاله سعی داریم شما را با طرز چینش میز در مراسم های رسمی آشنا کنیم.

اصول طراحی منو رستوران موفق
۱۲۹۴

اصول طراحی منو رستوران موفق

طراحی منوی رستوران یک هنر ظریف و حساس است که به سادگی امکان رخ دادن خطا در آن وجود دارد و نیازمند درک صحیحی از نحوه برقراری تعادل میان همه عواملی که در آن نقش دارند می باشد . قبل از هر چیز باید این نکته را در نظر داشته باشید که منو باید در عین حال که جذاب است ساده، خوانا و قابل فهم باشد .

رستوران گردان چیست و چقدر پولساز است؟
۱۴۷۲

رستوران گردان چیست و چقدر پولساز است؟

رستوران گردان سازه ای است دایره ای شکل که بر بالای برج ، ساختمان یا بلندیهای طبیعی نصب می شود. رستوران گردان در واقع یک کف گردان است. بنابراین در یک رستوران گردان دیوارها، پنجره ها و سقف ثابتند.

استاندارد ارائه صورتحساب در رستوران یا هتل
۵۴۰

استاندارد ارائه صورتحساب در رستوران یا هتل

یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین مواردی که هر میزبان یا سر میزبان رستوران با آن روبرو است بحث ارائه صورتحساب به مهمان است. این بخش از سرویس دهی نه تنها برای میزبانان استرس فراوان به همراه دارد، بلکه ذهن مدیران و سرپرستان را نیز درگیر کرده است.

دکوراسیون فست فود و رستوران
۵۶۸

دکوراسیون فست فود و رستوران

دکوراسیون فست فود و رستوران نقش مهمی در جذب مشتری دارد. مشتریان حتی بهترین غذا را دوست ندارند در محیط نامناسب میل کنند و مشتری‌ها در یک محیط زیبا، کمتر به اشتباهات سرویس‌دهی اهمیت می‌دهند.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon