مطالب مرتبط
چگونه رستوران خود را در دوران شیوع ویروس کرونا، باز نگه داریم؟
۴

چگونه رستوران خود را در دوران شیوع ویروس کرونا، باز نگه داریم؟

همه ما در هر شغل و جایگاهی که هستیم، دوران سختی را از سر می گذرانیم. در این میان صاحبان مشاغل غیر دولتی با محدودیت های بیشتری دست و پنجه نرم می کنند. رستوران داری نیز جزء مشاغلی است که به شدت تحت تأثیر شیوع این ویروس قرار گرفته است. صاحبان رستوران ها برای ادامه فعالیت، ملزم به اعمال تغییرات گسترده ای در سیستم خدمات رسانی خود هستند.

مسجد چوبی نیشابور
۹

مسجد چوبی نیشابور

این مسجد، اولین مسجد چوبی مقاوم در برابر زلزله در جهان می باشد که در دهکده چوبین واقع در نیشابور ساخته شده است. این بنا ۲۰۰ متر مربع وسعت دارد و سقف آن به صورت شیروانی می باشد. دو مناره آن ۱۳ متر از سطح زمین ارتفاع و وزن هر یک تقریبا ۴ تن می باشد.

طراحی اتاق هتل
۱۶

طراحی اتاق هتل

به دلیل اینکه در هتل ها هدف بر این است که مشتریان تشویق شوند مدت زمان بیشتری در آنجا بمانند، طراحی اتاق هتل مسئله‌ی بسیار مهمی است. فضا باید بسیار راحت و دلنشین باشد تا شما زمان بیشتری را در آن هتل اقامت نمایید.

دبیرستان مستوفی مشهد
۱۳

دبیرستان مستوفی مشهد

دبیرستان مستوفی مشهد یا همان فرهنگسرای بهشت یکی از ساختمان های قدیمی و حدودا ۹۰ ساله شهر مشهد است که سن آن به دوران پهلوی اول می رسد. تاریخ دقیق ساخت این بنا به سال ۱۳۱۰ باز می گردد.

خانه ملک مشهد
۱۴

خانه ملک مشهد

خانه ملک که به عنوان سرآمد خانه های تاریخی شهر مشهد شناخته می شود، در گذشته خانه حاج حسین ملک، ثروتمند نیکوکار مشهدی بوده است. حاج حسین ملک را می توان یکی از ثروتمندان ایران، طی صد سال گذشته به شمار آورد که دارایی او بی نهایت بود.

از هتل استقلال تهران چه می‌دانید؟
۱۵

از هتل استقلال تهران چه می‌دانید؟

«استقلال» یکی از منحصر به فردترین هتل‌های تهران به لحاظ قدمت، معماری مساحت و یکی از نمادهای نوسازی و مدرنیته در تهران است که تاکنون پابرجا مانده و همچنان آماده‌ سرویس‌دهی به مسافران است.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon