مطالب مرتبط
ارگونو میک آشپزخانه فست فود
۶۹۶

ارگونو میک آشپزخانه فست فود

منظور از آشپزخانه ارگونومیک این است که تجهیزات فست فود در آشپزخانه طوری چیده شوند که برای آشپز و کارمندان آشپزخانه راحت ترین حالت فراهم شود.

سیب زمینی سرخ شده در فست فود
۵۳۴

سیب زمینی سرخ شده در فست فود

سیب زمینی سرخ شده یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین پیش غذاهای موجود در فست فود می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد سیب زمینی در فست فود ترد بودن آن نسبت به سیب زمینی هایی است که در خانه تهیه می شود.

دغدغه ی راه اندازی فست فود
۴۷۸

دغدغه ی راه اندازی فست فود

مهم نیست دغدغه ای نسبت به اقتصاد مردم را داشته باشید و یا اینکه ایا از شما خرید خواهند کرد یا نه. بسیاری از مردم هنوز که هنوزه لذت غذا خورد در یک فست فود و یا رستوران با چیز دیگری عوض نخواهند کرد و حتی برای آنان نیز مقرون به صرفه می باشد.

عکس برداری در فست فود یا کافی شاپ
۹۶۳

عکس برداری در فست فود یا کافی شاپ

یکی از آیتم های مهم در فروش فست فودها یا کافی شاپ ها معرفی صحیح و جذاب محصولات می باشد. این آیتم معمولا با منوهای تصویری به صورت مطلوبی قابل تحقق است، شایان ذکر است که در سال های اخیر با توسعه تکنولوژی استفاده از تبلت ها یا میزهای دیجیتال جذابیت های شگرفی در این حوزه به وجود آورده است.

کاناپه در فست فود و کافی شاپ
۳۸۱

کاناپه در فست فود و کافی شاپ

اگر بپذیریم که دکوراسیون یکی از مهمترین فاکتورهای جذب مشتریان در نگاه اول و همچنین مهمترین فاکتور در تعیین جایگاه فست فود یا کافی شاپ باشد،مبلمان یا میز و صندلی از اهمیت ویژه ای برخوردار می گردد.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon