مطالب مرتبط
آشنایی با اجاق گاز رومیزی صنعتی
۱۲۶۷

آشنایی با اجاق گاز رومیزی صنعتی

اجاق گاز رومیزی صنعتی در لیست تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد و مناسب برای رستوران ها و کترینگ هایی که فضای کافی برای اجاق گاز صنعتی مبله ندارند. با داشتن این اجاق می توانید انواع خورش، برنج، خوراک ها و... را تهیه نمایید.

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی
۳۷۳

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی

سبک صنعتی بر خلاف آشپزخانه های فشرده امروزی فضایی تماما کاربردی در آشپزخانه را خلق و حس بازگشت به دوران سادگی را تداعی می‌کند. ویژگی‌هایی از قبیل میله‌های استیل، دیوارهای آجری، و نورپردازی به همراه جزییاتی از جنس مس عناصر کلیدی در سبک صنعتی است. در تجهیزات آشپزخانه های صنعتی مدل کابینت ساده میباشدو از شلف استفاده می‌شود.

معرفی وسایل مدرن آشپزخانه های ترک و اروپایی
۱۳۷۰

معرفی وسایل مدرن آشپزخانه های ترک و اروپایی

این روزها وسایل مدرن و شیک منزل بسیار باب شده است و اکثر خانه ها از اینجور وسایل دارند . به عنوان مثال وسیله مدرن برای خرد کردن سبزیجات یا وسیله ای برای در اوردن دانه های ذرت و ... امروزه حتی در آشپزخانه های منازل هم از تجهیزات آشپزخانه های صنعتی برای بالا بردن کیفیت استفاده میشود.

راهنمای انتخاب فر مناسب برای آشپزخانه
۳۹۴

راهنمای انتخاب فر مناسب برای آشپزخانه

امروزه در بسیاری از خانه‌ها برای تهیه و پخت ماهی، گوشت، پیتزا از فر استفاده میگردد بدون شک داشتن اطلاعات کافی پیش از خرید هر وسیله ای ، راهگشا و تسهیل کننده در امر انتخاب خواهد بود.

شرایط یک آشپزخانه خوب
۵۶۸

شرایط یک آشپزخانه خوب

لزوم نورپردازی مناسب : در آشپزخانه‌های قدیم که مانند امروز دارای کابینت‌های ثابت و جاسازی شده و محل مشخصی برای اجاق گاز، یخچال و دیگر وسایل آشپزخانه نبودند، نورپردازی اغلب به وسیله یک چراغ آویز سقفی که در مرکز سقف آشپزخانه نصب می‌شد انجام می‌گرفت.

آشپزخانه منظم
۴۲۹

آشپزخانه منظم

همه ما می دانیم درصورتی می توانیم ایده خود را عملی سازیم که آشپزخانه ای منظم داشته باشیم در غیر این صورت ایده ما برای آشپزی عملی نخواهد شد . این نکات به شما کمک خواهد کرد که همواره از آشپزخانه ای منظم لذت ببرید .

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon