مطالب مرتبط
لغات و اصطلاحات مهم مربوط به هتل
۱۷۹

لغات و اصطلاحات مهم مربوط به هتل

یکی از مهمترین چالش هایی که گردشگران قبل و هنگام سفر با آن مواجه هستند، عدم آشنایی با لغات و اصطلاحات تخصصی گردشگری است که در آژانس های مسافرتی، فرودگاه، هواپیما، هتل و جاذبه های گردشگری از آن استفاده می شود.

آشنایی با اجاق گاز رومیزی صنعتی
۱۱۷۲

آشنایی با اجاق گاز رومیزی صنعتی

اجاق گاز رومیزی صنعتی مناسب برای رستوران ها و کترینگ هایی که فضای کافی برای اجاق گاز صنعتی مبله ندارند. با داشتن این اجاق می توانید انواع خورش، برنج، خوراک ها و... را تهیه نمایید.

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی
۳۱۰

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی

سبک صنعتی بر خلاف آشپزخانه های فشرده امروزی فضایی تماما کاربردی در آشپزخانه را خلق و حس بازگشت به دوران سادگی را تداعی می‌کند. ویژگی‌هایی از قبیل میله‌های استیل، دیوارهای آجری، و نورپردازی صنعتی به همراه جزییاتی از جنس مس عناصر کلیدی در سبک صنعتی است. درآشپزخانه های صنعتی مدل کابینت ساده میباشدو از شلف استفاده می‌شود.

راهنمای انتخاب فر مناسب برای آشپزخانه
۳۴۹

راهنمای انتخاب فر مناسب برای آشپزخانه

امروزه در بسیاری از خانه‌ها برای تهیه و پخت ماهی، گوشت، پیتزا از فر استفاده میگردد بدون شک داشتن اطلاعات کافی پیش از خرید هر وسیله ای ، راهگشا و تسهیل کننده در امر انتخاب خواهد بود.

شرایط یک آشپزخانه خوب
۴۹۳

شرایط یک آشپزخانه خوب

لزوم نورپردازی مناسب : در آشپزخانه‌های قدیم که مانند امروز دارای کابینت‌های ثابت و جاسازی شده و محل مشخصی برای اجاق گاز، یخچال و دیگر وسایل آشپزخانه نبودند، نورپردازی اغلب به وسیله یک چراغ آویز سقفی که در مرکز سقف آشپزخانه نصب می‌شد انجام می‌گرفت.

آشپزخانه منظم
۳۹۲

آشپزخانه منظم

همه ما می دانیم درصورتی می توانیم ایده خود را عملی سازیم که آشپزخانه ای منظم داشته باشیم در غیر این صورت ایده ما برای آشپزی عملی نخواهد شد . این نکات به شما کمک خواهد کرد که همواره از آشپزخانه ای منظم لذت ببرید .

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon