مطالب مرتبط
آشنایی با تجهیزات فست فود
۴

آشنایی با تجهیزات فست فود

در فست فود های مدرن، فروشگاه های معتبر و در فست فود هایی که آشپزخانه آن ها توسط مشتری قابل مشاهده است میتوان تجهیزات فست فود جدید را به خوبی و بصورت واضح دید.

تجهیز کردن هتل به انواع تجهیزات هتلی
۱۷

تجهیز کردن هتل به انواع تجهیزات هتلی

به هنگام خریداری و تهیه وسایل و تجهیزات هتل ، باید سعی کرد که تا حد امکان وسایل خوب با قیمت مناسب تهیه شود، البته باید به این نکته حائز اهمیت نیز توجه کرد که مشتریان هتل از چه طبقه و کلاسی هستند و این هتل دارای چه نوع درجه ای می باشد .

تجهیزات هتلی کدامند و چه کاربردی دارند؟
۲۰

تجهیزات هتلی کدامند و چه کاربردی دارند؟

داشتن تجهیزات هتلی مناسب از مهم ترین مسائل برای جلب نظر مسافران میباشد. تجهیزات هتلی به معنای تمامی وسائل مورد نیاز قسمت هایی همچون تجهیزات و لوازم خانه داری، تجهیزات اتاق های هتل و تجهیزات مورد نیاز لابی ،رستوران ، کافی شاپ، پارکینگ و ….می شود.

اسپرسو چیست و چگونه تهیه میشود؟
۱۵

اسپرسو چیست و چگونه تهیه میشود؟

قهوه سرشار از کافئین است و به همین دلیل سیستم عصبی مرکزی را تحریک می‌کند که این امر باعث تقویت هوشیاری ذهنی و دقت می‌شود، به دلیل همین شادابی و هوشیاری که با نوشیدن یک فنجاان قهوه به دست میاد این نوشیدنی طرفدارهای زیادی رو از ابتدادر دنیا پیدا کرده.

آشنایی با اجاق گاز رومیزی صنعتی
۲۷

آشنایی با اجاق گاز رومیزی صنعتی

اجاق گاز رومیزی صنعتی مناسب برای رستوران ها و کترینگ هایی که فضای کافی برای اجاق گاز صنعتی مبله ندارند. با داشتن این اجاق می توانید انواع خورش، برنج، خوراک ها و... را تهیه نمایید.

دیزاین آشپزخانه مدرن و شیک
۱۵

دیزاین آشپزخانه مدرن و شیک

یکی از مواردی که به داشتن دیزاین آشپزخانه موفق کمک می کند توجه به هماهنگی وسایل آشپزخانه است که نقش زیادی در زیبایی فضای آشپزخانه دارد.

شخصیت های مناسب  پذیرشگر هتل
۳۴

شخصیت های مناسب پذیرشگر هتل

در یک انتخاب شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و ... برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon