مطالب مرتبط
تجهیزات هتلی : تخت
۳

تجهیزات هتلی : تخت

یکی از تجهیزات هتلی مهم و قابل ذکر در هتل ها تخت خواب میباشد.داشتن اطلاعات درباره تخت خواب اتاق های هتل مورد نظر ، بسیار مهم میباشد.

بهداشت در هتل
۱۰

بهداشت در هتل

وجود حشره‏ای نظیر: سوسک، پشه یا مگس در محیط داخلی هتل یک مشکل بزرگ برای حیثیت آن شمرده می‏شود که از دیده کنجکاوان پوشیده نمی‏ماند و دقیق‌‏نظران و با فرهیختگان، این پدیده را دلیل بر کمبود نظارت دقیق مدیریت بر اجرای شرایط بهداشتی می‏شناسد.

آشنایی با قفل هتلی
۱۱

آشنایی با قفل هتلی

یکی از مهمترین تجهیزات هتلی که امروزه در بسیاری از هتل ها استفاده شده و نقش کابردی نیز دارد قفل هتلی میباشد که مجهز به نوعی نرم افزار مخصوص است.این نرم افزار به همراه قفل هتلی تمامی امکانات برای مدیریت جامع و دقیق هتل را دارا می باشد.

تجهیز کردن هتل به انواع تجهیزات هتلی
۱۲

تجهیز کردن هتل به انواع تجهیزات هتلی

به هنگام خریداری و تهیه وسایل و تجهیزات هتل ، باید سعی کرد که تا حد امکان وسایل خوب با قیمت مناسب تهیه شود، البته باید به این نکته حائز اهمیت نیز توجه کرد که مشتریان هتل از چه طبقه و کلاسی هستند و این هتل دارای چه نوع درجه ای می باشد .

انواع اتاق در هتل
۱۱

انواع اتاق در هتل

تمامی افرادی که علاقه‌ی زیادی به سفر دارند، مواردی زیادی مانند نوع اتاق ، تجهیزات هتلی هوشمند، قیمت، نوع تخت، تعداد ظرفیت هتل، تعداد تخت های موجود در اتاق، دکوراسیون داخلی، مبلمان و نوع سرویس دهی را در نظر میگیرند.

آشنایی با تجهیزات هتلی : ترولی
۱۷

آشنایی با تجهیزات هتلی : ترولی

یکی از تجهیزات هتلی بسیار کاربردی که امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده و نظافت هتل را بسیار آسان تر کرده است ، ترولی میباشد. انواع زیادی از تجهیزات نظافتی از طریق ترولی ها قابل حمل میباشند.

معرفی شغل متصدی پذیرش هتل
۳۵

معرفی شغل متصدی پذیرش هتل

یک پذیرشگر هتل در اولین گام باید تجهیزات هتلی را به خوبی بشناسد،و همچنین به نرم افزار های هتلی مسلط باشد تابه میهمانان کمک نمایدفرآیند رزرو خودرا درهتل به انجام برسانند. اگر شما از ارتباط با دیگران وکمک به آنهالذت می بریدو به محیط هتل علاقه دارید، این شغل مناسب شماست.

آشنایی با چند نمونه از تجهیزات هتلی هوشمند
۲۳

آشنایی با چند نمونه از تجهیزات هتلی هوشمند

یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه در هتلداری باید مورد توجه قرار گیرد ،استفاده از تجهیزات هتلی هوشمند و نقش آنها در جلب نظر مسافران و میهمانانی است که برای اقامت به هتل شما می آیند. در این مقاله به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم.

نقش تجهیزات هوشمند در هتل ها
۱۹

نقش تجهیزات هوشمند در هتل ها

امروزه هتلداران برای جلب رضایت بیشتر مشتریان و بالا رفتن شان هتل خود، ملزم به استفاده از تجهیزات هتلی هوشمند میباشند. دیگر نمیشود مسافری را پیدا کرد که علاقه مندبه حضور در هتلی باشد که تجهیزات مورد استفاده در آن قدیمی است.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon