تجهیزات هتل و رستوران حائری +۹۸-۰۵۱-۳۸۴۶۵۸۹۰-۹۲
مطالب مرتبط
راه هایی  برای افزایش فروش رستوران و فست فود
۱۵

راه هایی برای افزایش فروش رستوران و فست فود

با شروع فصل بهار و آغاز سال نو فرصت مناسبی برای خانواده ها مهیا میشود که به شهرهای دیگر سفر کنند . شهرهایی که جاذبه های گردشگری بیشتری دارند در تعطیلات نوروز جمعیتشان افزایش پیدا میکنند و این فرصت مناسبی را برای رستوران ها و فست فودها آماده میکند تا به جذب بیشتر سهم خود از بازار گردشگران اقدام کنند.

معرفی شغل متصدی پذیرش هتل
۳۱

معرفی شغل متصدی پذیرش هتل

یک پذیرشگر در هتل وظیفه دارد تا به میهمانان کمک نماید تا فرآیند رزرو خود در هتل به انجام برسانند. اگر شما از ارتباط با دیگران و کمک به آنها لذت می برید و به محیط هتل علاقه دارید، این شغل مناسب شماست.

استفاده از رنگ‌ها برای طراحی در هتل
۲۷

استفاده از رنگ‌ها برای طراحی در هتل

منابع مختلف نور دارای رنگ‌های مختلفی می‌باشند. لامپ نئون، شمع، خورشید شامل این منابع می‌باشند. نکته دیگر اینکه وقتی نور به جسمی می‌تابد بعضی از نورها جذب می‌شوند و یکی از آنها منعکس می‌گردد که آن بازتاب رنگ اصلی‌اش است که نور به آن تابیده است.

انواع هتل ها از لحاظ ستاره
۴۶

انواع هتل ها از لحاظ ستاره

درجه بندی هتل ها بر اساس کیفیت آنها میباشد . این کیفیت بر اساس مشخصه هایی نظیر خدمات رستوران هتل، تفریحات‏، چشم انداز اتاق ها، امکانات و سایز اتاق ها، داشتن اسپا و خدمات ورزشی، موقعیت مکانی و موارد این چنینی ارزیابی می شود.

ویژگی های یک هتل خوب
۴۰

ویژگی های یک هتل خوب

یک هتل خوب در سفر و اقامت در آن از اصلی ترین دغدغه های بیشتر مسافران است که باعث می شود لذت سفر دوچندان شده یا در بدترین حالت یک خاطره دوست نداشتنی را به همراه داشته باشد. اگر شما قصد سفر داشته باشید، چه هتلی را برای خود در نظر می گیرید؟

معرفی رشته مدیریت هتلداری
۵۳

معرفی رشته مدیریت هتلداری

هتل و هتلداری یکی از مشاغل مورد علاقه خیلی از افراد است. خاطره ای که هرکدام از ما از اقامت در یک هتل در طول یک مسافرت داریم ، اغلب شیرین و فراموش نشدنی است. در ایران مؤسسات مختلفی اقدام به ارائه آموزش هایی در زمینه هتلداری نموده اند، اما به صورت آکادمیک کمتر دانشگاهی دانش مربوط به این شغل را ارائه داده است.

قفل هتلی چیست؟
۳۱۲

قفل هتلی چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست قفل هتلی مناسب استفاده در هتل ها طراحی و ساخته شده است. قفل هتلی قابلیت صدور انواع کارت در تعداد بالا برای تمامی میهمانان، پرسنل، مدیر طبقه و مدیر هتل و حتی خدمه هتل را دارا بودهو مجهز به نوعی نرم افزار مخصوص از بابت مدیریت سیستم قفل هتلی و نیز صادر کردن کارت (قفل هتلی کارتی) که توسط این نرم افزار انجام میگیرد.

هتل سبز چیست و به چه معنا است ؟ (قسمت دوم)
۱۴۲

هتل سبز چیست و به چه معنا است ؟ (قسمت دوم)

هتل سبز بودن در واقع دو معنی دارد: هم برای محیط زیست و هم جیب مالکش سودمند است و این خوب است که هر مجری که کار مفیدی انجام میدهد، خود نیز از آن بهره مند خواهد شد. و در نتیجه میبینیم که هزینه ها کاهش می یابد و بهره وری افزایش یافته و منجر به خروجی بهینه شده میگردد.

اصلاحات اختصاصی خانه داری هتل
۱۷۱

اصلاحات اختصاصی خانه داری هتل

هتل ها اماکن بین المللی میباشند . برای آنکه در این صنعت به عنوان مدیر هتل و یا شاغل در یکی از بخش های هتل مشغول بکار شوید نیازمند دانستن برخی واژگانی تخصصی این صنعت میباشید که قالبا برای آن ها معنی فارسی یافت نمیشود .

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon