مطالب مرتبط
آشنایی با تاریخچه‌ فست فود
۶

آشنایی با تاریخچه‌ فست فود

قبل از همه چیز: گویند در روم باستان دکه‌های فروش نان و زیتون وجود داشته‌اند. در شرق آسیا مغازه‌هایی بوده‌اند که رشته فرنگی آماده می‌فروختند. در خاورمیانه از سال‌های دور دکه‌های فروش فلافل دایر بوده‌اند.

شناسایی کافی شاپ خوب
۱۳

شناسایی کافی شاپ خوب

اولین مقوله ای که توجه مهمان را ، در بدو ورود جلب می کند ، طراحی دیزاین ، فضا و چیدمان محیط پذیرایی است. در واقع چشمگیر ترین مطلب برای یک کافه نشین ، فضا ، رنگ استفاده شده و مهمترین مورد ، فاصله بین میزها با یکدیگر است.

تفاوت کافه و کافی شاپ
۱۰

تفاوت کافه و کافی شاپ

کافه و کافی شاپ هر دو هویت خود را از دورهم جمع شدن دو یا چند نفره و لذت بردن از مزه‌های مختلف و موسیقی به دست آورده‌اند.کافه و کافی‌شاپ‌ها روز به روز در تلاشند تا فضایی بهتر و مناسب‌تر بیافرینند تا به هویت آرمانی کافه وکافی شاپ نزدیک شوند.

انواع تخت در هتل
۳۴

انواع تخت در هتل

آشنایی با انواع تخت خواب در هتل به هنگام رزرو اتاق بسیار مهم می باشد که با انتخاب درست تخت اقامت خوب و دلپذیری در سفرهای خود داشته باشیم .

هتل آپارتمان چیست و چه تفاوتی با هتل دارد؟
۲۵

هتل آپارتمان چیست و چه تفاوتی با هتل دارد؟

هتل آپارتمان نوعی مکان اقامتی اجاره‌ای است ، دارای واحد یا سوئیت‌های جداگانه ای هستند که مانند اتاقها و سوئیت‌های یک هتل به مسافران اجاره داده می‌شوند. این واحدهای مستقل مبله هستند و امکانات استاندارد لازم برای خواب، نظافت، سرگرمی و آشپزی را نیز دارا میباشند.

انواع سرویس در هتل ها
۲۴

انواع سرویس در هتل ها

بیشتر افرادی که به سفرهای خارجی میروند با سرویس ها و اصطلاحات انواع اتاق در هتل ها آشنا می باشند. هتلها به مسافران و میهامانان خدمات و سرویس هایی ارائه می نمایند که میتواند برای آنها از اهمیت خاصی برخوردار باشد ، پس باید در انتخاب سرویس هتل و محل اقامت بسیار دقیق باشیم.

مدیریت موثر در هتل
۵۷

مدیریت موثر در هتل

داشتن توانایی ذاتی و انعطاف پذیری برای اداره چند کار به صورت همزمان یکی از مهمترین ویژگی های مدیر یک هتل است .شما باید هر لحظه به سرویس دهی به مشتریان و مدیریت کارکنان هتل در بالاترین سطح بازاریابی رسیدگی نمائید و رویدادها را طرح ریزی کنید.

معرفی شغل متصدی پذیرش هتل
۱۰۷

معرفی شغل متصدی پذیرش هتل

یک پذیرشگر در هتل وظیفه دارد تا به میهمانان کمک نماید تا فرآیند رزرو خود در هتل به انجام برسانند. اگر شما از ارتباط با دیگران و کمک به آنها لذت می برید و به محیط هتل علاقه دارید، این شغل مناسب شماست.

استفاده از رنگ‌ها برای طراحی در هتل
۶۱

استفاده از رنگ‌ها برای طراحی در هتل

منابع مختلف نور دارای رنگ‌های مختلفی می‌باشند. لامپ نئون، شمع، خورشید شامل این منابع می‌باشند. نکته دیگر اینکه وقتی نور به جسمی می‌تابد بعضی از نورها جذب می‌شوند و یکی از آنها منعکس می‌گردد که آن بازتاب رنگ اصلی‌اش است که نور به آن تابیده است.

انواع هتل ها از لحاظ ستاره
۸۰

انواع هتل ها از لحاظ ستاره

درجه بندی هتل ها بر اساس کیفیت آنها میباشد . این کیفیت بر اساس مشخصه هایی نظیر خدمات رستوران هتل، تفریحات‏، چشم انداز اتاق ها، امکانات و سایز اتاق ها، داشتن اسپا و خدمات ورزشی، موقعیت مکانی و موارد این چنینی ارزیابی می شود.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon