مطالب مرتبط
شخصیت های مناسب  پذیرشگر هتل
۵

شخصیت های مناسب پذیرشگر هتل

در یک انتخاب شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و ... برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند.

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی
۲۷

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی

سبک صنعتی بر خلاف آشپزخانه های فشرده امروزی فضایی تماما کاربردی در آشپزخانه را خلق و حس بازگشت به دوران سادگی را تداعی می‌کند. ویژگی‌هایی از قبیل میله‌های استیل، دیوارهای آجری، و نورپردازی صنعتی به همراه جزییاتی از جنس مس عناصر کلیدی در سبک صنعتی است. درآشپزخانه های صنعتی مدل کابینت ساده میباشد از شلف استفاده می‌شود.

 چرخ‌دستی یا ترولی چیست؟
۲۴

چرخ‌دستی یا ترولی چیست؟

به چرخ دستی که برای حمل وسایل کوچک در رستوران ها، سالن های پذیرایی، هتل، بیمارستان و .... استفاده می شودترولی میگویند. این وسیله به دلیل داشتن وزن سبک و با وجود چهار چرخ روان براحتی حرکت و وسایل را با سرعت بالایی منتقل می کند.

آشنایی با تاریخچه‌ فست فود
۲۱

آشنایی با تاریخچه‌ فست فود

قبل از همه چیز: گویند در روم باستان دکه‌های فروش نان و زیتون وجود داشته‌اند. در شرق آسیا مغازه‌هایی بوده‌اند که رشته فرنگی آماده می‌فروختند. در خاورمیانه از سال‌های دور دکه‌های فروش فلافل دایر بوده‌اند.

شناسایی کافی شاپ خوب
۳۳

شناسایی کافی شاپ خوب

اولین مقوله ای که توجه مهمان را ، در بدو ورود جلب می کند ، طراحی دیزاین ، فضا و چیدمان محیط پذیرایی است. در واقع چشمگیر ترین مطلب برای یک کافه نشین ، فضا ، رنگ استفاده شده و مهمترین مورد ، فاصله بین میزها با یکدیگر است.

تفاوت کافه و کافی شاپ
۴۱

تفاوت کافه و کافی شاپ

کافه و کافی شاپ هر دو هویت خود را از دورهم جمع شدن دو یا چند نفره و لذت بردن از مزه‌های مختلف و موسیقی به دست آورده‌اند.کافه و کافی‌شاپ‌ها روز به روز در تلاشند تا فضایی بهتر و مناسب‌تر بیافرینند تا به هویت آرمانی کافه وکافی شاپ نزدیک شوند.

انواع تخت در هتل
۵۸

انواع تخت در هتل

آشنایی با انواع تخت خواب در هتل به هنگام رزرو اتاق بسیار مهم می باشد که با انتخاب درست تخت اقامت خوب و دلپذیری در سفرهای خود داشته باشیم .

هتل آپارتمان چیست و چه تفاوتی با هتل دارد؟
۵۱

هتل آپارتمان چیست و چه تفاوتی با هتل دارد؟

هتل آپارتمان نوعی مکان اقامتی اجاره‌ای است ، دارای واحد یا سوئیت‌های جداگانه ای هستند که مانند اتاقها و سوئیت‌های یک هتل به مسافران اجاره داده می‌شوند. این واحدهای مستقل مبله هستند و امکانات استاندارد لازم برای خواب، نظافت، سرگرمی و آشپزی را نیز دارا میباشند.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon