مطالب مرتبط
راهنمای خرید اجاق گاز مناسب
۳

راهنمای خرید اجاق گاز مناسب

از همان زمان که اجاق‌های نفتی و چوبی و زغالی غذای اهالی خانه را می پختند تا به امروز که اجاق‌گازهای پیشرفته با کلی امکانات راهی آشپزخانه‌ها می‌شوند، اجاق قلب آشپزخانه هر خانه‌ای محسوب می‌شده است.

تجهیزات هتلی : کالای خواب
۷

تجهیزات هتلی : کالای خواب

یکی از مزیت هایی که باعث می شود یک هتل و اقامتگاه امتیاز ۵ ستاره را از آن خود کند نوع و نحوۀ چیدمان تجهیزات هتلی ، به خصوص تجهیزات مربوط به اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل است.

تجهیزات فست فود
۸

تجهیزات فست فود

استفاده از تجهیزات هتلی هوشمند در هتلها و تجهیزات مدرن برای فست فودها ، از مهمترین موضوعات مربوط به موفقیت در اداره ی آنها میباشد.

دکوراسیون و چیدمان با لابی
۱۶

دکوراسیون و چیدمان با لابی

از آنجایی که وقتی وارد یک هتل می شویم اولین فضایی که مشاهده می کنیم لابی می باشد، طرز چینش تجهیزات هتلی مربوط به آن قسمت اهمیت بسیار زیادی دارد.

مدیریت موثر در هتل
۱۶

مدیریت موثر در هتل

مدیریت هتل نیازمند توانایی ذاتی و انعطاف پذیری برای اداره چند کار به صورت همزمان است. مدیر هتل است که باید تجهیزات هتلی مورد نیاز را فراهم و نحوه ی استفاده از آن هارا به کارکنان آموزش دهد.

ویژگی های یک کافی شاپ خوب
۱۸

ویژگی های یک کافی شاپ خوب

یک کافی شاپ خوب می تواند مکان بسیار فوق العاده ای برای مشتریان باشد . مکانی برای یک توقف کوتاه در آغاز روز، سپری کردن زمان استراحت بین ساعات کاری و یا گذراندن اوقات خود همراه با یک کتاب و یا یک لپ تاپ فول شارژ.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon