مطالب مرتبط
یخچال هتلی
۱۴

یخچال هتلی

یخچال یکی از تجهیزات هتلی محسوب میشود که امروزه وجود آن برای تمام اتاق های هتل الزامی میباشد و مدیران باید خرید آن را در اولویت های اولیه خود قرار دهند.

تجهیزات هتلی : پولیشر کفش
۱۲

تجهیزات هتلی : پولیشر کفش

دستگاه واکس اتوماتیک یا همان پولیشر کفش ، یکی از مدرن ترین تجهیزات هتلی محسوب میشود که تمامی مراحل لازم برای گردگیری، زدن واکس و پولیش کفش را بصورت اتوماتیک انجام می دهد.

تجهیزات هتلی هوشمند چیست؟
۲۷

تجهیزات هتلی هوشمند چیست؟

هتل هوشمند هتلی است که در آن به جای استفاده و کنترل تجهیزات به صورت سنتی از تجهیزاتی ویژه با ساختاری خاص به منظور کنترل و مانیتورینگ تجهیزات و تاسیسات هتل استفاده می شود .

نقش طراحی آشپزخانه صنعتی در موفقیت رستوران
۳۰

نقش طراحی آشپزخانه صنعتی در موفقیت رستوران

یکی از بزرگترین و مهم ترین و پر هزینه ترین قسمت های یک رستوران ، آشپزخانه آن می باشد تا جاییکه طبق نظر بسیاری از کارشناسان و سرآشپزهای بزرگ از آن به عنوان قلب رستوران و عامل اصلی برای حیات دراز مدت وعملکرد مناسب آن یاد می شود.

استفاده از وسایل و تجهیزات ارگونومیک
۳۵

استفاده از وسایل و تجهیزات ارگونومیک

تجهیزات هتلی مورد استفاده نظیر تخت، مبلمان، میز، صندلی و دیگر وسایل تعبیه شده در حمام و دیگر قسمتها در اتاق و … ، باید بر اساس استانداردها و طراحی‌های ارگونومیکی باشد تا استفاده کنندگان از این وسایل دچار مشکلات ارگونومیکی نشود.

هوشمندسازی هتل
۴۷

هوشمندسازی هتل

سیستم های هوشمند یکی از تجهیزات هتلی میباشند که مدیران اهتل این قابلیت را میدهد که با استفاده از یک مانیتور لمسی در اتاق کنترل یا ریموت کنترل ، کلیه چراغهای اتاقها و مشاعات ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی کل هتل ، درب اتاقها و ... را مدیریت نماید.

کالای خواب هتلی
۵۷

کالای خواب هتلی

یکی از مزیت هایی که باعث می شود یک هتل و اقامتگاه ۵ ستاره باشد نوع و نحوۀ چیدمان تجهیزات هتلی در اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل است.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon