مطالب مرتبط
قهوه چیست ؟
۳۰

قهوه چیست ؟

قهوه چیست؟ برای خیلی از ما این سؤال پیش آمده است که قهوه، به طور کلی از کجا آمده؟ انواع قهوه چیست و فرق بین آنها چیست؟ قهوه، نوعی گیاه است که به ۵ نژاد و هزاران زیرگونه تقسیم می شود. از معروفترین این نژاد ها، به عربیکا (Arabica ) و روبوستا (Robusta ) اشاره کرد.

شناسایی کافی شاپ خوب
۱۸

شناسایی کافی شاپ خوب

برای همه ما پیش آمده است که بخواهیم تشخیص بدهیم که یک کافه بهتر از کافه مورد علاقه مان هست یا نه ، نحوه مقایسه قهوه و محیط و یا فضا ، معیارهای سنجش چیست؟اولین مقوله ای که توجه مهمان را ، در بدو ورود جلب می کند ، طراحی دیزاین ، فضا و چیدمان محیط پذیرایی است. در واقع چشمگیر ترین مطلب برای یک کافه نشین ، فضا ، رنگ استفاده شده و مهمترین مورد ، فاصله بین میزها با یکدیگر است.

روش های دم کردن قهوه
۶۰

روش های دم کردن قهوه

قهوه نوعی نوشیدنی گرم است که از دانه برشته شده قهوه که از گیاه قهوه بدست می آید، تهیه می شود. قهوه همانند چای، جایگاه خاصی در انواع نوشیدنی های گرم دارد و طرفداران مخصوص به خود را نیز دارد . در ادامه با ما باشید تا روش های دم کردن قهوه را بیاموزید.

قهوه اسپشالتی چیست ؟
۱۰۷

قهوه اسپشالتی چیست ؟

در مقاله ای در سال ۱۹۹۸ ، مربوط تاریخچه اسپشالتی ، Don Holly جملات زیر را هنگام درگیر شدن با سوال اینکه ” تعریف دقیق قهوه اسپشالتی ” چیست ، نوشت :

سیستم صوتی کافی شاپ چیست؟
۱۸۶

سیستم صوتی کافی شاپ چیست؟

کافه ها صرفا با تکیه بر کیفیت غذای خود نمی توانند انتظار داشته باشند تا مشتریان خود را از هر حیث راضی نگه دارند، بلکه ایجاد یک فضای خوب و دلنشین کلید موفقیت آن ها است.یک سیستم صوتی پس زمینه، با کیفیت و حجم صدای یکنواخت در سرتاسر کافی شاپ قادر به افزایش کیفیت تجربه مشتریان از کافی شاپ خواهد بود.

انواع مختلف میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و نشیمن ها
۱۲۷

انواع مختلف میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و نشیمن ها

میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و منازل مسکونی یکی از مهمترین مسائلی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. در واقع میز قهوه نماد زیبایی نشیمن برای چندین دهه بوده و از میزهای ساده به میزهایی با ساختار هوشمندانه در خانه های امروزی تکامل یافته است.

ده کاربرد عجیب قهوه
۱۳۳

ده کاربرد عجیب قهوه

۱. رفع سردرد یافته های علمی ثابت کرده اند کافئین موجب کاهش ورم رگ های خونی می شود و در نتیجه به کم شدن سردردهای شدید و دایم کمک بسیاری می کند. افرادی که قهوه خالی می نوشند تا ۵۸ درصد و آنهایی که به همراه قهوه، ایبوپروفن می خورند تا ۷۰ درصد سردردهای خود را از بین می برند.

 منو های کافی شاپ ها را بهتر بشناسیم
۱۶۵

منو های کافی شاپ ها را بهتر بشناسیم

رای خیلی از ما که رایج ترین نوشیدنی کشورمان چای بوده، تفاوت انواع قهوه در هاله ای از ابهام است. برای مثال وقتی که منوی کافه یک رستوران را باز می کنیم لیست بلندی از اسم ها را می بینیم که تفاوت شان برایمان خیلی ملموس نیست.

کافی شاپ و تخفیف منو
۱۸۵

کافی شاپ و تخفیف منو

تخفیف و ارزان فروشی دراول کار به رونق سریع تر کافی شاپ شما کمک شایانی می نماید لذا بعد از راه اندازی کافی شاپ و طراحی لیست منو نیاز به فکر راه کارهایی برای ورودی و جذب بیشتر مشتریان تان باشید.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon