تجهیزات هتل و رستوران حائری +۹۸-۰۵۱-۳۸۴۶۵۸۹۰-۹۲
مطالب مرتبط
قهوه اسپشالتی چیست ؟
۴۱

قهوه اسپشالتی چیست ؟

در مقاله ای در سال ۱۹۹۸ ، مربوط تاریخچه اسپشالتی ، Don Holly جملات زیر را هنگام درگیر شدن با سوال اینکه ” تعریف دقیق قهوه اسپشالتی ” چیست ، نوشت :

سیستم صوتی کافی شاپ چیست؟
۸۶

سیستم صوتی کافی شاپ چیست؟

کافه ها صرفا با تکیه بر کیفیت غذای خود نمی توانند انتظار داشته باشند تا مشتریان خود را از هر حیث راضی نگه دارند، بلکه ایجاد یک فضای خوب و دلنشین کلید موفقیت آن ها است.یک سیستم صوتی پس زمینه، با کیفیت و حجم صدای یکنواخت در سرتاسر کافی شاپ قادر به افزایش کیفیت تجربه مشتریان از کافی شاپ خواهد بود.

انواع مختلف میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و نشیمن ها
۶۹

انواع مختلف میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و نشیمن ها

میز قهوه خوری در کافی شاپ ها و منازل مسکونی یکی از مهمترین مسائلی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد. در واقع میز قهوه نماد زیبایی نشیمن برای چندین دهه بوده و از میزهای ساده به میزهایی با ساختار هوشمندانه در خانه های امروزی تکامل یافته است.

ده کاربرد عجیب قهوه
۸۳

ده کاربرد عجیب قهوه

۱. رفع سردرد یافته های علمی ثابت کرده اند کافئین موجب کاهش ورم رگ های خونی می شود و در نتیجه به کم شدن سردردهای شدید و دایم کمک بسیاری می کند. افرادی که قهوه خالی می نوشند تا ۵۸ درصد و آنهایی که به همراه قهوه، ایبوپروفن می خورند تا ۷۰ درصد سردردهای خود را از بین می برند.

 منو های کافی شاپ ها را بهتر بشناسیم
۸۲

منو های کافی شاپ ها را بهتر بشناسیم

رای خیلی از ما که رایج ترین نوشیدنی کشورمان چای بوده، تفاوت انواع قهوه در هاله ای از ابهام است. برای مثال وقتی که منوی کافه یک رستوران را باز می کنیم لیست بلندی از اسم ها را می بینیم که تفاوت شان برایمان خیلی ملموس نیست.

کافی شاپ و تخفیف منو
۱۳۱

کافی شاپ و تخفیف منو

تخفیف و ارزان فروشی دراول کار به رونق سریع تر کافی شاپ شما کمک شایانی می نماید لذا بعد از راه اندازی کافی شاپ و طراحی لیست منو نیاز به فکر راه کارهایی برای ورودی و جذب بیشتر مشتریان تان باشید.

راهنمای خرید قهوه ساز
۱۲۳

راهنمای خرید قهوه ساز

قبل از اینکه اقدام به خرید یک دستگاه قهوه ساز کنید، در مورد اینکه چه نوع قهوه ای (از نظر میزان آسیاب شدن دانه قهوه) و یا اینکه قهوه درست شده با فیلتر، اسپرسو یا کاپوچینو دوست دارید؟، چه میزان قهوه می خواهید تهیه کنید؟ و معمولاً چه وقتهایی دوست دارید قهوه تهیه کنید؟ قیمت دستگاه و بودجه ای که برای خرید دستگاه در نظر گرفته اید ؟ و سوالات دیگر عوامل مهمی در انتخاب و خرید دستگاه قهوه ساز می باشند، انواع مختلف دستگاه های قهو ساز را در اینجا ببینید .

طرز تهیه آیس پک برای کافی شاپ
۱۱۸

طرز تهیه آیس پک برای کافی شاپ

یس پک یکی از دسرهایی است که از کوچک و بزرگ، پیر و جوان همه آن را دوست دارند. به همین دلیل آیس پک فروشی ها همیشه سرشان حسابی شلوغ است. در این مطلب طرز تهیه آیس پک پرطرفدار را به شما آموزش داده ایم.

پنج اشتباه هولناک در درست کردن قهوه برای کافی شاپها
۱۰۹

پنج اشتباه هولناک در درست کردن قهوه برای کافی شاپها

آیا فکر می‌کنید قهوه‌تان آنچنان که باید و شاید طعم جالبی ندارد؟ اگر به این سئوال جواب مثبت می‌دهید، پس به احتمال بسیار زیاد در زمره کسانی هستید که به هنگام درست کردن قهوه پنج اشتباه زیر را مرتکب می‌شوند.

Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon