یادگیری در مورد انواع مختلف تجهیزات کیترینگ

یادگیری در مورد انواع مختلف تجهیزات کیترینگ

۸۱

داشتن نوع مناسب از تجهیزات پیش شرط لازم برای ایجاد کسب و کار موفق پذیرایی است. با این حال، با توجه به طیف گسترده ای از تجهیزات و وسایل در دسترس به caterers مدرن و روز، آن را می شود حتی سخت تر برای کارآفرینان به کار کردن کدام یک از آنها اقتصادی مقرون به صرفه خواهد بود.

با این حال، قبل از کارآفرینان شروع به جستجو برای مفید ترین تجهیزات پخت، آنها نیاز به در نظر گرفتن دو چیز مهم است. اولین نوع از سرمایه گذاری غذا آنها می خواهند برای ایجاد و دوم این است که بودجه آنها می توانند برای خرید چنین ابزارهایی یدکی است. به طور کلی غذا وسایل و تجهیزات را به سه نوع اصلی که هر یک از آنها در زیر مورد بحث قرار گرفته است، طبقه بندی شده است.

۱. تجهیزات برای مواد غذایی ذخیره: شایع ترین تجهیزات برای ذخیره سازی مواد غذایی در کسب و کار غذا استفاده می شود و یخچال فریزر تجاری است. انتخاب مناسب ترین یخچال یا فریزر بستگی دارد به طور عمده در اندازه پیشنهادی از کسب و کار و همچنین نوع خدمات پذیرایی از تاسیس ارائه شده است.

۲. تجهیزات برای آماده کردن غذا: caterers مدرن و روز می توانید از طیف گسترده ای از تجهیزات آماده سازی مواد غذایی که شامل اجاق های تجاری، مشعل گاز، اجاقهای همرفت و حتی fryers تجاری عمیق را انتخاب کنید. Caterers همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که رگ های آشپزی که برای استقرار خود را انتخاب کنید با توجه به نوع منبع حرارت در آنها خواهد شد با استفاده از از جمله گاز، برق و یا حتی سرامیک HOBS سازگار است. دیگر مرتبط ابزار مورد استفاده در آماده سازی مواد غذایی مانند تخته های برش، دستگاه های اندازه گیری، چاقو، و بلندر و میکسر باید کاملا بر اساس از ستبری و طول عمر خود را انتخاب شده است.

۳. تجهیزات برای خدمت و تحویل غذا: برای ارائه غذا به محل برگزاری و خدمت به آن را به مهمانان در راحت ترین شیوه، تنها به معنای بهترین تجهیزات برای این منظور باید مورد استفاده قرار گیرد. این شامل کامیون تحویل مواد غذایی که به درستی تهویه مطبوع برای حفظ مواد غذایی تازه، خدمت به تجهیزات از قبیل پلاتر، بشقاب، لیوان، کارد و چنگال و طیف گسترده ای از ظروف خدمت. در واقع، بسیاری از caterers مدرن، تجهیزات در خدمت نیز شامل صندلی، میز و حتی دکوراسیون می شود.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon