هدف از تاسیس رستوران

هدف از تاسیس رستوران

۱۹۳

هدف از تاسیس و راه اندازی این رستوران سرویس دهی درجه یک می باشد که با توجه به فضای ایجاد شده و متریال درجه یک مصرفی بتوان مشتری های خاص را جذب این رستوران نمود. یکی از علل آن کسب درآمد بالا می باشد.

علت اینکه خیابان فرمانیه، خیابان عسگریان برای این منظور در نظر گرفته شده وجود فضای مناسب برای پارک اتومبیل مشتریان می باشد و دیگر اینکه در شمال تهران واقع شده و میتواند مشتریان مد نظر مارا به رستوران بکشاند.

رستوران در فضایی به مساحت ۲۰۰ متر مربع بنا گردیده است .

متراژ آشپزخانه) ۵۰ متر مربع)از زمین را در بر گرفته و متراژ رستوران (۱۲۰ متر مربع)از زمین را به خود اختصاص داده است. کف آشپزخانه تماما سنگ است و دیوار آن تا سقف کاشی درجه یک گردیده است. تجهیزات خریداری شده برای آشپزخانه تماما درجه یک می باشد اعم از محصولات داخلی و خارجی. کف رستوران لمینیت درجه یک گردیده و دیوارها نیزبا کاغذ دیواری درجه یک قابل سشتشو می باشد. ظروف مصرفی در سالن از ظروف درجه یک و خارجی می باشد. ملزومات پارچه ای رستوران ضد لک بوده و درجه یک می باشد. میز و صندلی ها تماما از چوب می باشد. در طرح ارائه شده کلیه تجهیزات لازم و پرسنل مورد نیاز با شرایط احرازشان معرفی شده است همچنین پلان مورد نظر برای آشپزخانه و رستوران نیز موجود می باشد. فضای رستوران برای سرویس دهی در یک زمان برای ۶۰ نفر درنظر گرفته شده است. کیفیت مواد اولیه مصرفی در رستوران درجه یک می باشد. زمان سرو غذا ار استارتر تا غذای اصلی ۲۰ دقیقه می باشد. روش ارائه سرویس به سبک فرانسوی می باشد.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon