نکات مهم برای راه انداختن رستوران

نکات مهم برای راه انداختن رستوران

۲۲۱

تجهیزات فست فود مهم ترین و گران ترین چیزی هستند که شما علاقمند به راه اندازی رستوران فست فود باید برای شروع کار متوجه آن باشید. شما هستید که باید تصمیم بگیرید تجهیزات فست فود را از کجا تهیه کنید.


مکان

اولین نکته مهم برای راه اندازی رستوران فست فود این است که مکان های ترجیحا پررفت و آمد را برای رستوران فست فود خود انتخاب کنید البته که راحتی کار و محیط اطراف را هم باید در نظر داشته باشید.


محیط رستوران

شما تصمیم گیری می کنید که قرار است مشتریان هدف شما بیشتر چه کسانی باشند. اگر می خواهید به خانواده های میان درآمد خدمات ارائه دهید خود بخود محیط رستوران فست فود شما هم تغییر می کند. و اگر می خواهید بستر رستورانتان ویژه زوج های جوان و در واقع رمانتیک باشد، باز هم باید محیط و دکوراسیون رستوران خود را متناسب با آن ها تغییر دهید.


جذب کارمند

تجارت فست فود تقریبا در مشتریان و کارمندان رستوران فست فود شما خلاصه می شود. اگر کارمندتان در ارائه خدمات خوب عمل نکنند، آن گاه مشتریانتان برای صرف غذا در روزی دیگر، به رستوران شما بازنخواهند گشت. پس بهتر است کمی هزینه بیشتر بپردازید تا کارمندان ماهر و باتجربه ای را استخدام کنید و خواهید که خودبخود رستوران فست فود شما رونق خواهد گرفت.

نکته آخر این که اگر می خواهید رستوران فست فود خود را در جایی که قبلا خود رستوران بوده تاسیس کنید، اول مطمئن شوید که مردم نظر مثبتی نسبت به آن رستوران قدیمی داشته اند. اگر دیدید خیلی مثبت نبود یا مشتریان کمی داشت، پس بهتر است به فکر از ابتدا ساختن یک رستوران جدید باشید.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon