نقش تجهیزات هوشمند در هتل ها

نقش تجهیزات هوشمند در هتل ها

۶۰

امروزه هتلداران برای جلب رضایت بیشتر مشتریان و بالا رفتن شان هتل خود، ملزم به استفاده از تجهیزات هتلی هوشمند میباشند. دیگر نمیشود مسافری را پیدا کرد که علاقه مندبه حضور در هتلی باشد که تجهیزات مورد استفاده در آن قدیمی است.

این روزها مسافران ، علاقمند به اقامت در هتلهایی هستند که دارای تجهیزات هتلی هوشمند و بروز باشند نه تجهیزات از کار افتاده و قدیمی.
تجهیزات مورد استفاده باید به گونه ای باشند که بهترین شرایط محیطی را برای مسافران از بدو ورود تا لحظه ی خروج فراهم کنند.
مشتریان امروزی با توجه به داشتن گزینه های متعدد بسیار سختگیر شده اند و همین امر کار را برای هتلداران سخت کرده، بنابراین بهتر است از تجهیزات هتلی لوکس و زیبا با امنیت بالا و دسترسی آسان استفاده کنید.
مدیر هتل یا هتلدار برای موفقیت در کار خود باید شرایطی را برای مسافران فراهم کند که هنگام ترک هتل ، دیدی مثبت به آن داشته و متمایل باشد در سفر بعدی نیز همان هتل را برای اقامت انتخاب کند.

نصب یک دستگیره دیجیتال برای اتاق های هتل ، علاوه بر آسایش و امنیتی که برای میهمان فراهم میکند باعث ایجاد فضایی مدرن و شیک در ورودی ها نیز میشود.
ایده ها و نظرات زیادی وجود دارد که هم باعث افزایش کارایی کارکنان شده و هم میتواند هزینه های هتل را کاهش دهد که بهتر است این ایده هارا در هتل خود پیاده کنید.
استفاده از تجهیزاتی مانند پاور سوئیچ هوشمند ، تلفن هتلی ، نرم افزار هتلی ، مینی بار هتلی چند نمونه از این ایده ها میباشند.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon