محبوب ترین وعده های غذایی فست فود

محبوب ترین وعده های غذایی فست فود

۱۹۸

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید محبوب ترین وعده های غذایی فست فود به ترتیب کدام غذاها هستند؟


سیب زمینی سرخ کرده

به گزارش سالانه در فرانسه بیشترین غذای مصرفی سیب زمینی سرخ کرده است . چرا که هم به صورت مجزا و هم به صورت زوج در کنار غذاهای دیگر سرو میشود و خوردن آن نیز برای مثال برای رانندگان و یا حسابداران پشت میز بسیار راحت است . همین دلایل آن را یکی از محبوت ترین غذاهای فست فود کرده است.


برگر

برگر کلاسیک آمریکایی با دو یا سه برابر پتی گوشت که آن را همبرگر نیز مینامند میشناسند. این غذا به عنوان یکی از ایده آل ترین مواد غذایی در نوع فست فود در آمریکا رو تشکیل میدهد. معروف ترین برگر ها مک دونالد هستند که در سراسر جهان محبوبیت دارند و با وجود یک بار مصرف آن ۵۵۰ کالری را روانه بدن مصرف کننده میکند. و آن با قیمت های متفاوتی به فروش میرسد.


مرغ سرخ شده (سخاری)

مرغ سخاری محبوب ترین منبع پروتئین در موسسات مختلف فست فود است.منو های مرغ سخاری به طور کلی شامل قطعاته بزرگ و کوچکی است که به اصطلاح کتک میخورند و پوشیده با آرد سخاری میشوند.
kfcاز مجموعه فروشگاهای زنجیره ای فروش مرغ سخاری و حساب میاد و وعده اصلی این رستوران ها همان مرغ سخاری است.


پیتزا

نوع دیگری از محبوب ترین غذاهای فست فود مربوط به این غذا است یعنی پیتزا که نه تنها در رژیم غذایی آمریکا و البته در سراسر جهان محبوبیت بالا دارد . و پیتزا انواع های مختلفی دارد که با مواد غذایی گوناگونی در سراسر جهان درست میشوند . پیتزا یک وعده غذایی کامل حساب میشود.


ساندویچ

در حالی که شما بسیار عجله دارید و دنبال یک غذای زود پخت هستید ساندویچ ساده ترین آن است ، چیزی که شما میتوانید به راحتی آماده کنید و حمل کنید و حتی بچه های شما آن را به سادگی در کیف خود نگهداری کنند و به ارد و یا مدرسه ببرند و آن انواع زیاد و خوشمزه ای دارد .
در کشور های بزرگ جهان بیشترین ساندویچ ها در ایستگا های مترو به فروش میرسند که شامل سیب زمینی سرخ کرده ، همبرگر،سوسی و کالباس و …. است.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon