لذت غذا خوردن بر فراز بلند ترین نقاط در دسترس بشر

لذت غذا خوردن بر فراز بلند ترین نقاط در دسترس بشر

۸۴

وبسایت سی ان ان تصاویری از رستوران های مرتفع جهان را که بر فراز آسمان خراشها و برجها بنا شده اند، منتشر کرد. به نقل از سی ان ان، رستورانهایی که بر فراز برج های بلند و آسمان خراشها بنا شده اند، همیشه طرفداران زیادی داشته اند.

بسیاری از ساختمانهای بلند جهان با رستوران هایی در بلندترین طبقه آنها احداث شده اند. در زیر تعدادی از رستوران های مرتفع سراسر جهان آورده شده است.
رستوران "داک اند وافل" در لندن: این رستوران مرتفع ترین و بهترین رستوران لندن محسوب می شود و ۲۴ ساعته باز است. میزهایی که در بخش غربی و جنوبی ساختمان قرار دارد، بهترین منظره شهر را برای مشتریان به نمایش می گذارد.


رستوران "آیدز" بر فراز هتل ویت در نیویورک: این رستوران از همه رستوران های دیگر شهر نیویورک منظره بهتری دارد. مشتریان می توانند هنگام غذا خوردن، "رودخانه ایست" را نیز تماشا کنند.


رستوران "اسکای آن ۵۷" در سنگاپور: این رستوران بر فراز هتل "مارینا بی سندز" واقع شده است. گردشگران و مردم محلی برای خوردن غذاهای خاص این رستوران، از قبل آن را رزرو می کنند.


رستوران "آروما" در رُم: این رستوران بر فراز هتل ۵ ستاره "پالازو مانفردی" در رم ایتالیا قرار دارد. در این رستوران مناظر تماشاخانه "کولوسئوم" و مزارع امپراطور "نرون" قابل مشاهده است.


رستوران "سیروکو" در بانکوک: این رستوران مرتفع ترین رستوران فضای باز در جهان است که در طبقه شصت و سوم بلندترین ساختمان های تایلند واقع شده است.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon