فر ریلی پیتزا

فر ریلی پیتزا

۱۰۰

برای رستوران هایی که نیاز به تولید پیتزا در مقیاس بالا دارند، یک فر ریلی پیتزا بهترین گزینه است. این فرها پیتزا را بر روی یک پلتفرم پخت دائم می پزند که پخت پیتزا را کاملا ثابت و یکنواخت انجام می دهند. برای استفاده از آن، اپراتور باید پیتزا را روی یک نوار نقاله که از طریق فر وارد می شود قرار دهد و پیتزا پس از پخت از انتهای دیگر آن خارج می شود.


مزایای فر ریلی پیتزا

فرهای ریلی منسجم ترین گزینه برای پخت پیتزا هستند چرا که تمام پیتزاها کاملا یک شکل از دستگاه خارج می شوند فارغ از این که اپراتور چه کسی باشد. و از آن جایی که نوار نقاله آن دائما در حال کار می باشد، هیچ اتلاف زمانی برای بازیابی حرارتی وجود ندارد. این فرها هم چنین این توانایی را دارند تا روی هم قرار داده شوند تا بتوانید تولید خود را دوبرابر کنید.


مواردی که باید در نظر داشته باشید

فرهای ریلی بعضا بزرگ هستند و فضای زیادی اشغال می کنند. پس اگر محیط آشپزخانه شما کوچک است، شاید این نوع فر خیلی مناسب کار شما نباشد. البته فر ریلی کانوایری توربو (گازی) شرکت تجهیزات فست فود روبوفود فضای کمتری اشغال می کند و مناسب انواع آشپزخانه هاست.
وقتی که شما در یک فر ریلی پیتزا سرمایه گذاری می کنید، شما باید ماهیتابه هم برای پیتزا به اندازه کافی تهیه کنید.
به دلیل پیچیدگی و وجود انواع اجزای مختلف در دستگاه، این فر نیاز به مراقبت مرتب دارد: یعنی اجزای اصلی آن را باید در انتهای روز جدا کرد و آن ها را خوب تمیز کرد.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon