طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی

طراحی آشپزخانه با ظاهری صنعتی

۱۶۲

سبک صنعتی بر خلاف آشپزخانه های فشرده امروزی فضایی تماما کاربردی در آشپزخانه را خلق و حس بازگشت به دوران سادگی را تداعی می‌کند. ویژگی‌هایی از قبیل میله‌های استیل، دیوارهای آجری، و نورپردازی صنعتی به همراه جزییاتی از جنس مس عناصر کلیدی در سبک صنعتی است. درآشپزخانه های صنعتی مدل کابینت ساده میباشد از شلف استفاده می‌شود.


دیوارها را به نمایش بگذارید


میتوانید از متریال‌هایی که در راه آهن یا کارخانه‌ها پیدا می‌شود برای دیوارها و بین کابینتی ایده بگیرید، مانند کاشی‌های باریک،آجر و بتن پولیش نخورده . برای اینکه این به الگوی نصب کاشی ها جلوه دهید از دوغاب یا بتونه کاری به رنگ خاکستری استفاده کنید.


المان‌های فلزی را به دکوراسیون آشپزخانه اضافه کنید


فلز بسیار بادوام و تمیز کردن آن بسیار آسان است و متریالی کلیدی برای دکوراسیون آشپزخانه میباشد . چون مدت‌هاست که از فلز در ساخت و ساز استفاده می‌شود برای ساختن محیطی معاصر با ظاهر صنعتی عالی است. بجای استفاده از ام دی اف میتوانید از میز کارهای استیل یا یونیت‌هایی که جلوی آن‌ها کابینت است بهر ببرید.


به سوی تیرگی بروید


حس عمیق و طبیعی چوب ابزارخورده با کورین رگه‌دار هارمونی زیادی دارد. انتخاب رنگ سیاه متمایل به آبی در کنار قهوه‌ای تیره به ایجاد این هارمونی کمک کرده‌است.


از نور مناسب بهره بگیرید


نورپردازی مناسب روی قطعات فلزی بسیار بزرگ یا شیشه‌های مات روشی نسبتا ساده است تا در عین رعایت اصل کاربردگرایی، آشپزخانه ای شیک داشته باشید. نورپردازی به سبک صنعتی اغلب انتخابی مقرون به صرفه است.


وسایل ضروری را بخرید


در آشپزخانه های صنعتی طراحی آشپزخانه باید به گونه‌ای باشد که بتوان از فضا حداکثر بهر را برد، بنابریان نباید از وسایل زینتی استفاده کرد.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon