دوره آموزشی مدیریت رستوران داری چیست؟

دوره آموزشی مدیریت رستوران داری چیست؟

۱۶۸

داشتن یک رستوران پر درآمد و خوب بر خلاف تصور، به سادگی امکان پذیر نیست. مگر آنکه مدیر رستوران دارای سابقه،حسن سلیقه و مهارت جذب مشتری باشد.

با افزایش چشمگیر تعداد رستوران‌ها و رقابت سختی که بین آنها وجود دارد، این‌کار ساده به نظر نمی‌رسد، چرا که به جرأت می‌توان گفت مردم معمولاً فقط برای صرف غذا خوردن به رستوران نمی‌روند، بلکه آنان بیشتر شوق ‌دیدن دیگران را دارند، به عبارت ساده‌تر مردم به رستوران می‌روند تا مردم را ببینند.
در نتیجه شلوغ بودن یک رستوران بهترین وسیله جذب مشتری است مدیر رستوران مسئول اطمینان یافتن از رضایت مشتریان نسبت به کیفیت غذاها و خدمات ارائه شده است. او باید توانایی مدیریت کارکنان خود را داشته و در ارائه خدمات به مشتریان عالی و قوی باشد.
مدیر رستوران باید بر کلیه امور رستوران از جمله روند تهیه و کیفیت مواد اولیه، ظاهر کارکنان و برخورد آنها با مشتریان و… به صورت روزانه نظارت کند. در این دوره دانش پذیران با مباحثی چون:، اصول مدیریت رستوران داری، مراحل راه اندازی رستوران و کافی شاپ ، دکوراسیون داخلی و خارجی رستوران ، موارد مورد نیاز آموزش پرسنل رستوران ها توسط مدیران و اصول رعایت بهداشت و سلامت غذاها و منوها آشنا میشود.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon