دغدغه ی راه اندازی فست فود

دغدغه ی راه اندازی فست فود

۲۶۶

مهم نیست دغدغه ای نسبت به اقتصاد مردم را داشته باشید و یا اینکه ایا از شما خرید خواهند کرد یا نه. بسیاری از مردم هنوز که هنوزه لذت غذا خورد در یک فست فود و یا رستوران با چیز دیگری عوض نخواهند کرد و حتی برای آنان نیز مقرون به صرفه می باشد.

راه اندازی فست فود و شروع به فعالیت ممکن است چیزی باشد که شما در ذهن خود می پرورانید اما باید دانست که این تفکرات یک تفکر و سرمایه گذاری بلند پروازانه را نیازمند می باشد. برای موفقیت در چنین زمینه های باید چند چیز را در ذهن خود نگه دارید.

باید در ابتدا اطمینان حاصل کنید که شما به اندازه کافی سرمایه برای راه اندازی فست فود و یا حق رای دادن دارید و یا سرمایه نقدی برای راه اندازی و حفظ آن فست فود به مدت حداقل ۲ سال را دارا باشید. باید گفت که شما نیاز دارید تا سرمایه شناوری برای این کسب و کار باید در اختیار داشته باشید و بعد وارد آن شوید تا با شکست مواجهه نشوید.


شما باید قادر به ساخت و ساز ، هزینه اجاره ، بیمه کارکنان ، تجهیزات ، لوازم مورد نیاز ، مواد غذایی ، حقوق کارمندان ، تبلیغات و دیگر مسائلی که در هنگاه راه اندازی یک فست فود ممکن است گریبانگیرتان شود باشید. از آنجا که شاید نیاز باشد برای راه اندازی فست فود درخواست وام را نیز دهید و از بانکهای مربوطه به هر طریقی نیز وام های را دریافت نمایید در اینصورت باید قادر به بازپرداخت این وام ها و دیگر هزینه های ماهیانه باشید.

باید در مورد قوانین منطقه بندی محله احداث فست فود ، کدهای سلامت ، ترکیب و دریافت مجوز کسب و کار ، نوشتن طرح کسب و کار خوب و ویژگی های بلند مدت و اهداف کوتاه مدت و هزینه های دیگر بیندیشید.

اگر شما برای شروع و راه اندازی فست فود مستقل تصمیم دارید باید بدانید که چه مفهومی را بدانید و در نظر بگیرید. شما در رقابت سختی که شناخته شده است و محبوب می باشد قرار گرفته اید بنابراین شما نیاز دارید تا با چیزی که باعث می شود شما دست به رقابت بزنید مبارزه نمایید. همچنین شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع مواد غذایی سریعی را در فست فود خود عرضه نمایید و به مشترین خود خدمات رسانی کنید. بطور مثال شما می خواهید تمرکز خود را روی پیتزا یا سوخاری و یا برگر بگذارید.

توسعه ما به شما به منوی می باشد که به سادگی قابل درک و فهم باشد تا با یک قیمت رقابتی و یک کیفیت خوب بتوانید جذب مشتری نمایید. شما ممکن است بخواهید در یک منو ترکیبات مختلفی را بگنجانید که آن هم نیازمند تفکر و اندیشه فراوان است.

در ابتدا باید برای جذب کارمندان با آنان مصاحبه ای انجام شود تا برگزیده های ااین مصاحبه برای کار دعوت گردند. باید بگوییم که اگر شما توانایی مدیریت یک فست فود را ندارید یا نمی خواهید مدیریت کنید باید به فکر جذب و استخدام فردی کنید که در این کار تجربه داشته و خبره می باشد.

تمام تلاش خود را انجام دهید تا مناسب ترین کارمندان و پرسنل را برای فست فود خود انتخاب کنید مخصوصا اگر قرار نیست که خود مدیریت کنید به دنبال فردی با تجربه باشید که قبلا در اینگونه از کسب و کارها تجربه کافی را داشته و به موفقیت های بزرگی نیز دست یافته است.

در صنعت فست فود که یک صنعت و بازار رقابتی است می توان با ارسال آگهی ، تبلیغات در جاهای مختلف و رویدادهای تبلیغاتی و … به رقابت پرداخت و با ارائه خدمات مناسب برای فست فود خود جذب مشتری نمود.

ثبت نظر



نظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon