انواع رستوران ها

انواع رستوران ها

۲۱۲

الف-رستوران های سنتی:دراین رستوران ها ۱.۳مترمربع تا۱.۷مترمربع برای هر نفر فضا درنظرگرفته می شود که با میزهای دونفره و چندنفره قابل چیدمان است.

ب-رستوران های با میز سلف سرویس و سالادبار :مجموعه بامداداستیل برای این گروه از رستوران ها۱.۶مترمربع تا۲ متر مربع رابرای هرنفر به صورت میزهای۲ یا چندنفره درنظرمیگیرد به طوری که مسیرعبور همه افراد تا میز سلف و سالادبار به سادگی امکان پذیر باشد.

ج-رستوران های ویژه با فضای ۲مترمربع تا۲.۲مترمربع برای هرنفر که بر اساس نوع محل مجموعه بامداد استیل الزامات خاصی را بر اساس فضای محیط و محل رستوران درنظر میگیرد.

۲-گریل روم(Grill Room):دراین نوع رستوران ها سالن مخصوص طبخ قابل دید مشتری است.مجموعه بامداداستیل فضای آشپزخانه را براساس تجهیزات طراحی شده به نحوی آماده می کند که فضای پخت غذا در دید مشتری قرار میگیرد.

۳-فودکورت(Food curt)سالنی بزرگ که چیدمان میز ها انجام شده ودر اطراف آن چندغرفه مختلف وجود دارد که مشتری می تواند باانتخاب خود از هر غرفه که تمایل دارد غذا یا دسر تهیه کرده و میل نماید.دراین نوع رستوران ها سفارش غذا برعهده مشتری می باشد و هرغرفه صندوق مربوط به خود را دارد.

۴-تریاTeria:درسالن تریا بستنی,نوشابه,قهوه,کیک و غذاهای ساده مانند برگر,ساندویچ سرد و انواع نوشیدنی سرو میشود که اغلب مشتریان برای اوقات فراغت خود از آن استفاده میکنند.

۵-رستوران های بوفه:رستوران هایی که ازقبل چند مدل غذا یا دسر را آماده کرده و در بوفه ها یا کانتر خود قرار می دهند.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon