احداث رستوران و کافی‌شاپ شناور شیشه‌ای در شورابیل

احداث رستوران و کافی‌شاپ شناور شیشه‌ای در شورابیل

۱۸۳

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل از احداث رستوران و کافی‌شاپ شناور داخل دریاچه شورابیل خبر داد.«فضیلت ابراهیمی» با اعلام این خبر، گفت: این رستوران به مساحت ۲۰۰ مترمربع نخستین رستوران شناور در شهر اردبیل است که با مشارکت بخش خصوصی با برآورد هزینه‌ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال در حال ساخت است.

وی بااشاره به راه‌اندازی تفریحات آبی در این دریاچه افزود: راه‌اندازی ۲ دستگاه جت‌اسکی، ۴ عدد تیوپ ۳ نفره و ۲۰ دستگاه قایق پدالی مدرن از جمله تفریحات آبی منطقه نمونه گردشگری شورابیل است که با هزینه بالغ بر ۲ میلیارد ریال به پایان رسیده است.

مدیر منطقه نمونه گردشگری شورابیل تصریح کرد: از دیگر امکانات تفریحی شورابیل ساخت زیپ لاین به طول ۵۰۰ متر است که در آینده نزدیک در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد.

ابراهیمی گفت: علاوه‌بر راه‌اندازی تفریحات آبی در دریاچه شورابیل آماده‌سازی رینگ پیاده‌روی و رینگ دوچرخه‌سواری است که این مجموعه را در جهت اهداف سلامت‌محور به پیش می‌برد.

وی با بیان این‌که منطقه نمونه گردشگری شورابیل تبدیل به یک مجموعه انسان محور می‌شود که پس از تکمیل امکانات مجموعه از ورود هرگونه وسیله نقلیه شخصی به این مکان جلوگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا شهرداری اردبیل در جهت حمل و نقل گردشگران که قصد پیاده‌روی و یا دوچرخه‌سواری را ندارند تسهیلاتی از قبیل قطار لاستیکی، چندین دستگاه ون و موتورهای برقی در نظر گرفته است.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon