آشنایی با چند نمونه از تجهیزات هتلی هوشمند

آشنایی با چند نمونه از تجهیزات هتلی هوشمند

۵۶

یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه در هتلداری باید مورد توجه قرار گیرد ،استفاده از تجهیزات هتلی هوشمند و نقش آنها در جلب نظر مسافران و میهمانانی است که برای اقامت به هتل شما می آیند. در این مقاله به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم.

تلفن هتلی

تلفن یکی از مهمترین وسایل هر اتاق ، به خصوص اتاق های هتل میباشد.استفاده از تلفن های هتلی باعث تاثیر روانی مثبت روی مسافر و ایجاد حس آرامش در آنها میشود.
بهره گیری از تلفن سانترال کامپیوتری جدید باعث دسترسی راحتتر مسافران به قسمت های مختلف هتل شده و همچنین گزارش هایی از مدت مکالمات هر اتاق در اختیار کارکنان هتل میگذارد تا در موقع تسویه حساب و خروج مهمانان راحت تر صورت حساب تنظیم شود .


مینی بار هتلی

یخچال های کوچکی که در اتاق های هتل گذاشته میشود تا نوشیدنی ها و تنقلاتی که نیاز به نگهداری بیشتر و بهتر دارد در آن قرار گیرند را مینی بار میگویند.در مینی بارهای جدیدتر تکنولوژی های به روزتری برای ثبت ورود و خروج محتویات مینی بار وجود دارد که به این شکل کارکنان نظارت دقیق تری به تعداد مصرفی نوشیدنی و سایر مواد موجود در مینی بار هتلی اتاق میهمانان دارند.

سشوار هتلی

یکی دیگر از تجهیزات هتلی هوشمند مورد استفاده در هتل ها که بسیار کاربردی و ضروری است ، سشوار هتلی میباشد.از آنجایی که حمل و نقل سشوار خانگی یا شخصی برای مسافران معظل بزرگی شده است ، بهتر است از این وسیله برای اتاق های هتل خود استفاده کنید.
سشوار هارا میتوانید برروی پایه ای روی دیوار نصب کنید تا کاربری راحت و آسان تری داشته باشند.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon