آشنایی با تجهیزات کافی شاپ

آشنایی با تجهیزات کافی شاپ

۵۰

اگر قصد راه اندازی کافی شاپ دارید و اطلاعاتی در این زمینه ندارید متن زیر به شما کمک می کند تا با شناختی دقیق و آگاهی لازم در این زمینه قدم بردارید و به هدف خود برسید.

راه اندازی کافی شاپ می تواند یک سرگرمی و سرمایه گذاری هیجان انگیز باشد. فرض کنید شما مسئول گام های اولیه ی راه اندازی کافی شاپ هستید که شامل پیدا کردن یک مکان بزرگ، تامین بودجه و قدم مهم بعدی خرید تجهیزات کافی شاپ می باشد.

تجهیزات کافی شاپ بالاترین بازده را در سرمایه گذاری شما دارد. انتخاب درست تجهیزات کافی شاپ به شما کمک می کند تا نوشیدنی هایی خوشمزه با بالاترین کیفیت آماده کنید که باعث رضایت مشتریان و بازگشت دوباره آن ها به کافی شاپ شما می شود.


دستگاه اسپرسو

پس از اطمینان از کیفیت دانه های قهوه دستگاه اسپرسو مهم ترین قسمت سرمایه گذاری شما در تجهیزات کافی شاپ می باشد. عموم مردم برای یک قهوه ساده سیاه به کافی شاپ مراجعه نمی کنند. آن ها معمولا لاته ، کاپوچینو و یا موکا می خواهند. این نوشیدنی ها که پایه ی آن ها اسپرسو می باشد تعیین کننده ی درآمد شما هستند و همه ی آن ها به یک دستگاه اسپرسو با کیفیت نیازمندند.

ما به شما خرید جدیدترین و بهترین مدل دستگاه اسپرسو را که توانایی پرداخت هزینه ها، یادگیری عملکرد و نحوه تعمیرات و نگه داری آن را دارید توصیه می کنیم. شرکت ستاره قهوه بارایستا نماینده انحصاری دستگاه قهوه Sanmarco در ایران می باشد.


آسیاب قهوه

دستگاه اسپرسو شما بدون قهوه ی آسیاب شده خیلی با کیفیت نخواهد بود. زمانی که شما قهوه را آسیاب می کنید فضای خالی برای روغن و ذرات محلول که به قهوه نهایی شما طعمی متمایز می دهد افزایش می یابد. برای اینکه یک قهوه یکنواخت عالی درست کنید باید دانه های قهوه هم یکنواخت باشند. آسیاب قهوه ذرات قهوه را به طرز فوق العاده ای ریز می کنند که مخصوص دستگاه اسپرسو است. حداقل باید دو دستگاه آسیاب قهوه بخرید. یکی برای دانه های معمولی اسپرسو و یکی برای دانه های بدون کافئین و مطمئن باشید که روی درجه آسیاب اسپرسو تنظیم شده است.

با یک دستگاه آسیاب قهوه، طرفداران اسپرسو و لاته، تجارت شما را رونق خواهند بخشید اما بهتر است جایی هم برای طرفداران قهوه سیاه ساده بگذارید.

برای اینکه روی نوشیدنی هایی که با اسپرسو درست می شوند تمرکز کنید یک دستگاه برای دم کردن قهوه بخرید. پیشنهاد ما به شما دستگاه قهوه Sanmarco می باشد که با داشتن ۶ برنامه برای دم کردن قهوه ( ۲ برنامه بیشتر از سایر دستگاه های قهوه) از سایر برندها متمایز شده است.


مخلوط کن

ما به شما یک دستگاه مخلوط کن با کیفیت بالا به همراه کاور برای نوشیدنی های خنک که با اسپرسو درست می شوند پیشنهاد می کنیم. این پوشش به طور قابل ملاحظه ای صدا را کاهش می دهد. دستگاه های مخلوط کن ویتامیکس در مدل های مختلف کاوردار ( T&Go , Quiet one ) و بدون کاور ۱۰۰۸ و ۱۰۱۹۸ به همراه پارچ های رنگی موجود می باشند.


یخچال فریزر

شما به یک یخچال صنعتی زیر کانتری یک در یا دو در نیاز دارید. که باید زیر دستگاه اسپرسو شما قرار گیرد. همچنین به یک یخچال که مورد تایید NSF باشد برای نگهداری شیرهای اضافی احتیاج دارید.


دستگاه سختی گیر آب

۹۸% از یک فنجان قهوه را آب تشکیل می دهد، پس کیفیت آب بسیار مهم است. اگر آب مورد استفاده شما مواد معدنی زیادی داشته باشد در کمتر از یک سال دستگاه اسپرسو شما خراب می شود. کیفیت آب مصرفی خود را تست کنید و در صورت لزوم یک دستگاه سختی گیر آب خریداری کنید. دستگاه سختی گیر Sanmarco مدل Lv۸ موجود می باشد.


ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از ضروری ترین تجهیزات کافی شاپ شما می باشد. فرقی نمی کند که یک ماشین ظرفشویی اتومات به روز باشد و یا یک ماشین ظرفشویی قدیمی Josh با یک سینک سه محفظه. اگرچه لیوان های کاغذی گزینه مناسب تری برای سرویس های بیرون بر هستند اما لذت یک کافه لاته برای افراد در یک لیوان قهوه ی واقعی ست. هم چنین شما باید بقیه تجهیزات کافی شاپ خود را نیز در طول روز بشویید. ماشین های ظرفشویی زیرکانتری مناسب ترین گزینه برای کافی شاپ شما هستند. که برای شستن لیوان ها و کاپ های قهوه و سایر ظروف کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرند.


یخساز

یخساز در کنار بقیه لوازم ضروری کافی شاپ از اهمیت خاصی برخوردار است. یخسازهای ۵۰ کیلویی زیرکانتری مناسب کافی شاپ های کوچک می باشند، که از معروف ترین برندهای یخساز می توان Electrolux و Zanussi را نام برد.

ثبت نظرنظرات سایر کاربران
    Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
    / طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
    wit icon haerigroup log icon icon icon