تجهیزات هتل و رستوران حائری +۹۸-۰۵۱-۳۸۴۶۵۸۹۰-۹۲

titlebar

هتل سبز چیست و به چه معنا است ؟ (قسمت اول)
هتل سبز چیست و به چه معنا است ؟ (قسمت اول)

همه ما میدانیم که کشور ما با محدودیت منابع اللخصوص در بخش انرژی روبرو است و برای مدیران هتل ها بسیار مهم است که از استاندارد های جهانی هتل سبز و معنا و مفهوم این کلمه بخوبی آگاه باشند .


۱۳۹۶/۰۷/۲۶
۲
۰

اصلاحات اختصاصی خانه داری هتل
اصلاحات اختصاصی خانه داری هتل

هتل ها اماکن بین المللی میباشند . برای آنکه در این صنعت به عنوان مدیر هتل و یا شاغل در یکی از بخش های هتل مشغول بکار شوید نیازمند دانستن برخی واژگانی تخصصی این صنعت میباشید که قالبا برای آن ها معنی فارسی یافت نمیشود


۱۳۹۶/۰۷/۲۵
۴
۰

نکته هاي قبل از نورپردازي کابينت
نکته هاي قبل از نورپردازي کابينت

چند سالي است نورپردازي کابينت به‌صورت حرفه‌اي و گسترده مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از اين سبک ديزاين در طراحي دکوراسيون آشپزخانه بسيار مهم هست. هيچ‌کس نمي‌تواند تأثير نورپردازي را در بهتر جلوه دادن کابينت و فضاي آشپزخانه ناديده بگيرد.


۱۳۹۶/۰۷/۲۲
۶
۰

رستوران گردان چیست و چقدر پولساز است؟
رستوران گردان چیست و چقدر پولساز است؟

رستوران گردان سازه ای است دایره ای شکل که بر بالای برج ، ساختمان یا بلندیهای طبیعی نصب می شود. رستوران گردان در واقع یک کف گردان است. بنابراین در یک رستوران گردان دیوارها، پنجره ها و سقف ثابتند.


۱۳۹۶/۰۷/۱۹
۱۳
۰

استاندارد ارائه صورتحساب در رستوران یا هتل
استاندارد ارائه صورتحساب در رستوران یا هتل

یکی از پیچیده ترین و چالش برانگیزترین مواردی که هر میزبان یا سر میزبان رستوران با آن روبرو است بحث ارائه صورتحساب به مهمان است. این بخش از سرویس دهی نه تنها برای میزبانان استرس فراوان به همراه دارد، بلکه ذهن مدیران و سرپرستان را نیز درگیر کرده است.


۱۳۹۶/۰۷/۱۶
۱۱
۰

قهوه اسپشالتی چیست ؟
قهوه اسپشالتی چیست ؟

در مقاله ای در سال ۱۹۹۸ ، مربوط تاریخچه اسپشالتی ، Don Holly جملات زیر را هنگام درگیر شدن با سوال اینکه ” تعریف دقیق قهوه اسپشالتی ” چیست ، نوشت :


۱۳۹۶/۰۷/۱۵
۸
۰

۳۵ نمونه طراحی داخلی لابی هتل، با سبک های متنوع ۱
۳۵ نمونه طراحی داخلی لابی هتل، با سبک های متنوع ۱

در طراحی هتل ها باید توجه داشت که محیط آن به گونه ای طراحی شود تا مورد پسند افراد با سلایق خاص باشد. لذا در دکوراسیون و طراحی داخلی آن باید دقت و حساسیت زیادی به خرج داد تا افراد بیشتری برای اقامت در آن جذب شوند.لابی هتل نقش مهمی در جذب مسافران دارد چرا که اولین محیطی ست که به چشم کاربر می آید و بدین منظور در تصمیم گیری افراد برای اقامت در هتل بسیار تاثیرگذار است.


۱۳۹۶/۰۷/۱۳
۱۸
۰

آشنایی با دستگاه اسپرسوساز
آشنایی با دستگاه اسپرسوساز

یکی از اولین سوالاتی که اغلب افراد هنگام شروع راه اندازی یک کافی شاپ دارند این است که از بین طیف گسترده لوازم کافی شاپ موجود در بازار داشتن کدام موارد الزامی است و از آن جایی که اغلب لوازم کافی شاپ قیمت نسبتا بالایی هم دارند دقت در انتخاب موارد کلیدی بسیار مهم است.


۱۳۹۶/۰۷/۰۵
۲۱
۰

سیستم صوتی کافی شاپ چیست؟
سیستم صوتی کافی شاپ چیست؟

کافه ها صرفا با تکیه بر کیفیت غذای خود نمی توانند انتظار داشته باشند تا مشتریان خود را از هر حیث راضی نگه دارند، بلکه ایجاد یک فضای خوب و دلنشین کلید موفقیت آن ها است.یک سیستم صوتی پس زمینه، با کیفیت و حجم صدای یکنواخت در سرتاسر کافی شاپ قادر به افزایش کیفیت تجربه مشتریان از کافی شاپ خواهد بود.


۱۳۹۶/۰۷/۰۲
۲۹
۰

  • Share this article on the social networks

  • Your Name:

    Your Message:Latest News

Most Viewed News

Most Popular News

کلمات کلیدی


Copyright @ 2011 HaeriGroup.All Rights Reserved
/ طراحی و پیاده سازی توسط گروه نرم افزاری مهام
wit icon haerigroup log icon icon icon icon